Kilka tygodni temu na blogu pojawił się post opisujący pierwsze wrażenia z podróży po Galicji.  Opisywałam w nim średniowieczne Tui, celtycką osadę Santa Tekla i słynne dzięki Kolumbowi miasteczko Baiona.    Dziś zapraszam na drugą część tej relacji. Tym razem zebrałam dla Was w formie videoblogu filmiki nakręcone tamtego dnia. Zaczniemy jednak od kilku ujęć z mojej Sewilli.

W ten oto sposób rozpoczynam serię krótkich filmików, które- mam nadzieję-jeszcze bardziej przybliżą Wam miejsca i ludzi, których spotykam na trasie mojej wyprawy dookoła Hiszpanii.


Na galę rozdania Oscarów pewnie nigdy nikt mnie nie zaprosi, mam jednak nadzieję, że moje videoblogi spotkają się z Waszą sympatią:)

 

Spodobał Ci się wpis? Podziel się!

Komentuj albo Wyślij RSS feed.

6 Responses to Z południa na północ

 1. AM pisze:

  Dziekuję!!!!:) Również życzę samych wspaniałych chwil w tym nowym roku!
  Jeśli chodzi o fajerwerki, to są, ale mam wrażenie że jakby mniej niż w Polsce. Ale to pewnie też zależy od miasta, podejrzewam, że w Walencji jest ich sporo więcej niż w Sewilli.
  Pamiętam, że mojego pierwszego Sylwestra w Hiszpanii spędziłam w 2000 roku, a bylo to w Barcelonie. Mieszkałam w dzielnicy portowej. Przed północą wyszliśmy ze znajomymi na plażę, bo wymyśliliśmy, że pewnie w tym miejscu będzie sporo sylwestrowych imprez. Okazało się, że nie było prawie nikogo, a w tej części miasta nie widzieliśmy ani jednego fajerwerku. Ale podobno były, jednak tylko w centrum. To nieco inaczej niż u nas, bo w końcu chocby w Bydgoszczy, fajerwerki można zobaczyć praktycznie na każdej ulicy…
  Pozdrawiam serdecznie!

 2. Anonymous pisze:

  Fajny filmik :) I ładna muzyka :)
  Przy okazji szczęśliwego nowego roku! I pytanie czy w Hiszpanii również są fajerwerki itp? :)

 3. AM pisze:

  Dziękuję!!! miło jest dostawać takie komentarze:) Pozdrawiam serdecznie i również życzę pomyslności w Nowym Roku!!!

 4. Anonymous pisze:

  Cześć Aniu!. Jestem dobrym znajomym Maryli i Wiesława. To oni polecili nam Twojego bloga.Jest wspaniały.Tak trzymać.Wszystkiego naj w Nowym Roku.

 5. AM pisze:

  @ Anonimowy: Dziękuję! Pracuję już przy obróbce kolejnych filmików, mam nadzieję, że już niedługo się pojawią na blogu!

 6. Anonymous pisze:

  Świetny filmik,już się nie mogę doczekać kolejnego!

Dodaj komentarz